دوره های آموزشی نرم افزارهای مهندسی مکانیک

برگزاری دوره های آموزشی برای مهندسین شیمی و نفت | اعطای گواهینامه بین الملل از کشور انگلستان و سوئد | جهت ثبت نام برای هر دوره آموزشی بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید   

آموزش نرم افزار ABAQUS

نرم‌افزار آباکوس از جمله نرم‌افزاری‌های قدرتمند مهندسی به کمک رایانه در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود در بازار است. نظر به اینکه آباکوس یک ابزار مدلسازی عمومی و گسترده می‌باشد، استفاده از آن تنها محدود به تحلیل مسائل مکانیک جامدات (یعنی مسئله تنش - کرنش) نمی‌شود. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان مسایل مختلفی نظیر انتقال حرارت، نفوذ جرم، تحلیل حرارتی اجزاء الکتریکی، اکوستیک، تراوش و پیزو الکتریک را مورد مطالعه قرار داد.جهت اطلاع از سر فصل های ارائه شده در دوره ی آموزشی این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.


آموزش نرم افزار ANSYS

انسیس یک نرم‌افزار از دسته ابزارهای تحلیلی است که از روش اجزاء محدود (FEM) برای مدل‌سازی و تحلیل در آن استفاده می‌شود. نرم‌افزار انسیس مهندسین و طراحان را قادر می‌سازد تا به راحتی بهینه‌سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه‌سازی‌های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌هایشان به صورت مرحله به مرحله اعمال کنند.جهت اطلاع از سر فصل های ارائه شده در دوره ی آموزشی این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.


آموزش نرم افزار CATIA

CATIA را می‌توان قوی ترین نرم‌افزار در زمینه CAD و CAM دانست و در زمینه CAE این نرم‌افزار با نرم‌افزار مکمل خود نرم‌افزار آباکوس کامل‌ می‌گردد. حل پیچیده ترین پروژه‌های آنالیزی جهان نیز در این نرم‌افزار انجام پذیر می‌باشد.جهت اطلاع از سر فصل های ارائه شده در دوره ی آموزشی این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.


آموزش نرم افزار SOLIDWORKS

در حال حاضر نرم‌افزار سالید ورکس توسط 1/3 میلیون مهندس در بیش از ۱۳۰٬۰۰۰ شرکت در سراسر جهان در حال استفاده ‌است. نرم‌افزار سالیدورکس دارای ویژگی‌های خاصی نظیر سهولت کاربری و سرعت بالاتر نسبت به سایر نرم‌افزارهای CAD می باشد.جهت اطلاع از سر فصل های ارائه شده در دوره ی آموزشی این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.


آموزش نرم افزار GAMBIT

گمبیت نرم افزاری قدرتمند جهت ایجاد هندسه و مش بندی می باشد که از خروجی آن در نرم افزار‌هایی چون فلوئنت برای حل عددی استفاده می‌شود.جهت اطلاع از سر فصل های ارائه شده در دوره ی آموزشی این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.

مشاوره و تدریس خصوصی

هر کدام از این دوره‌های آموزشی بنابر درخواست کاربر به صورت خصوصی برگزار می‌شود. جهت درخواست و پیگیری بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.

پروژه های شرکت

از شروع تا پایان با ما همراه باشید

جهت اطلاع از میزان پیشرفت پروژه های در حال اجرا و یا اتمام یافته بروی لینک های زیر کلیک نمایید

پروژه های انجام شده | پروژه های در حال اجرا

همکاران ما
محبوب‌ترین مطالب
.
  • شماره تماس :   3036745-0912
  • ایمیل ما :  info@IPEC.info
  • ساعت کاری : شنبه ها و چهار شنبه ها 8 صبح الی 21
ارتباط با ما
  • آدرس ما : 
    تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت غربی، خیابان دکتر قریب، کوچه سوسن، ساختمان سوسن پلاک 2 واحد 4کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهندسین نفت ایران می باشد © 2015