دوره های آموزشی مهندسی نفت

برگزاری دوره های آموزشی برای مهندسین شیمی و نفت | اعطای گواهینامه بین الملل از کشور انگلستان و سوئد | جهت ثبت نام برای هر دوره آموزشی بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید   

دوره‌ی تخصصی تربیت مهندسی مخازن هیدرو کربنی

با توجه به گستردگي و اهميت مخازن هيدروكربوني كشور و مسائل مربوط به حفظ، توسعه و برداشت از آنان شرکت مهندسین نفت ایران IPEC اقدام به برگزاری دوره‌هایی برای تربیت مهندس مخازن کرده است. هدف از اين دوره‌ها، تربيت متخصصانی است كه قادر به انجام پژوهش ها و مطالعات لازم در این زمینه باشند. با توجه به افزايش سطح علمي مهندسان شاغل، به ويژه در بخش نفت و گاز كشور، از يك سو و همچنين عدم امكان حضوري آنان در مراكز دانشگاهي و علمي به دليل مشغله و مسئوليت كاري از سوي ديگر، منجر به توسعه آموزش مجازی و همچنین آموزش های فشرده حضوری در شرکت مهندسین نفت ایران IPEC توسط نیروهای توانمند و متخصص شد. شرکت در این دوره ها توانايي لازم براي كاركردن با نرم افزارهاي تخصصي در زمینه مهندسی مخازن را ایجاد می کند به طوری که متخصصان توسط آنها مخازن زيرزميني و طبيعي نفت را با دقت بالا شبيه سازي می کنند. دوره های گروه تخصصی مخازن شامل دوره های تخصصی عملیاتی و آزمایشگاهی و همچنین آموزش نرم افزار های کاربردی مهندسی مخازن به صورت حضوری و مجازی (ویدئویی) می باشد.

ثبت نام دوره

.


دوره‌ی تخصصی تربیت مهندسی حفاری

با توجه به اهمیت روز افزون حفاری در صنعت نفت شرکت مهندسین نفت ایران IPEC اقدام به برگزاری دوره هایی به منظور تربیت مهندس حفاری کرده است. هدف از این دوره ها تربیت متخصصانی است که دارای توانایی های لازم برای طراحی و انجام فعالیت های حفاری بوده و بتوانند مسائلی را که در این زمینه ها طرح یا با آن روبرو می شوند را حل کنند. با توجه به افزايش سطح علمي مهندسان شاغل، به ويژه در بخش نفت و گاز كشور، از يك سو و همچنين عدم امكان حضوري آنان در مراكز دانشگاهي و علمي به دليل مشغله و مسئوليت كاري از سوي ديگر، منجر به توسعه آموزش مجازی و همچنین آموزش های فشرده حضوری در شرکت مهندسین نفت ایران IPEC توسط نیروهای توانمند و متخصص شد. شرکت در این دوره ها توانايي لازم براي كاركردن با نرم افزارهاي تخصصي در زمینه مهندسی حفاری را ایجاد می کند تا متخصصان توسط آنها بتوانند به برنامه ریزی طراحی عملیات حفاری چاه های نفت و گاز بپردازند. دوره های گروه تخصصی حفاری شامل دوره های تخصصی عملیاتی و آزمایشگاهی و همچنین آموزش نرم افزار های کاربردی مهندسی حفاری به صورت حضوری و مجازی (ویدئویی) می باشد.

ثبت نام دوره

.


دوره‌ی تخصصی مهندسی بهره برداری از منابع نفت

امروزه اکثر مخازن نفت کشور دچار افت فشار شده‌اند به همين دليل تولید نفت به صورت طبيعي با مشکلاتی روبرو شده است. در نتيجه حضور مهندسين بهره‌برداري از نفت اجتناب ناپذير است. شرکت مهندسین نفت ایران IPEC بنا به این دلیل اقدام به تشکیل گروه تخصصی بهره برداری جهت برگزاری دوره‌های تربیت مهندسین بهره‌برداری کرده است. هدف از این دوره‌ها تربیت متخصصانی است که قادر به انجام پژوهش و مطالعات در زمینه راه‌ها و روش‌های برداشت از مخازن باشند. با توجه به افزايش سطح علمي مهندسان شاغل، به ويژه در بخش نفت و گاز كشور، از يك سو و همچنين عدم امكان حضوري آنان در مراكز دانشگاهي و علمي به دليل مشغله و مسئوليت كاري از سوي ديگر، منجر به توسعه آموزش مجازی و همچنین آموزش‌های فشرده حضوری در شرکت مهندسین نفت ایران IPEC شد. شرکت در این دوره‌ها توانايي لازم براي كاركردن با نرم افزارهاي تخصصي در زمینه مهندسی بهره برداری را ایجاد می‌کند که متخصصان توسط آنها به بررسی عملکرد چاه و بهینه نمودن تولید می‌پردازند. دوره‌های گروه تخصصی بهره‌برداری شامل دوره‌های تخصصی عملیاتی و آزمایشگاهی و همچنین آموزش نرم افزار‌های کاربردی مهندسی بهره‌برداری به صورت حضوری و مجازی (ویدئویی) می‌باشد.

ثبت نام دوره

.


دوره‌ی تخصصی زمین‌شناسی

با توجه به اهمیت زمین‌شناسی نفت از زمان اکتشاف تا توسعه مخازن و تولید نفت، شرکت مهندسین نفت ایران IPEC اقدام به برگزاری دوره هایی جهت تربیت متخصصانی توانمند در زمینه علوم زمین کرده است. هدف اصلی در این دوره‌ها، تربیت متخصصانی در حوزۀ زمین‌شناسی نفت است که از نظر فنی صاحب صلاحیت بوده و کارایی همه جانبه‌ای برای بدل شدن به راهبران این بخش از صنعت داشته باشند. با توجه به افزايش سطح علمي مهندسان شاغل، به ويژه در بخش نفت و گاز كشور، از يك سو و همچنين عدم امكان حضوري آنان در مراكز دانشگاهي و علمي به دليل مشغله و مسئوليت كاري از سوي ديگر، منجر به توسعه آموزش مجازی و همچنین آموزش های فشرده حضوری در شرکت مهندسین نفت ایران IPEC شد. شرکت در این دوره‌ها توانايي لازم براي كاركردن با نرم‌افزارهاي تخصصي در زمینه زمین‌شناسی را ایجاد می‌کند که متخصصان توسط آنها به بررسی ارزیابی زمین‌شناسی و مدل‌سازی مخازن می پردازند. دوره‌های گروه تخصصی زمین‌شناسی شامل دوره‌های تخصصی عملیاتی و آزمایشگاهی و همچنین آموزش نرم‌افزار‌های کاربردی زمین‌شناسی به صورت حضوری و مجازی (ویدئویی) می‌باشد.

ثبت نام دوره

.


دوره‌ی تخصصی ژئوشیمی

با توجه به اهمیت حیاتی ژئوشیمی به عنوان یکی از شاخه‌های اکتشاف، شرکت مهندسین نفت ایران IPEC اقدام به برگزاری دوره‌هایی جهت تربیت متخصصانی در زمینه ژئوشیمی کرده است. هدف این دوره‌ها تربیت متخصصانی جهت مطالعه و بررسي سنگ‌هاي منشاء ، تعيين خصوصيات ژئوشيميائي هيدروكربورهاي نفتي و گازي مخازن و همچنين مدلسازي سيستم هيدروكربوري حوضه اي مربوط به زايش و مهاجرت هيدروكربور مي‌باشد. . با توجه به افزايش سطح علمي مهندسان شاغل، به ويژه در بخش نفت و گاز كشور، از يك سو و همچنين عدم امكان حضوري آنان در مراكز دانشگاهي و علمي به دليل مشغله و مسئوليت كاري از سوي ديگر، منجر به توسعه آموزش مجازی و همچنین آموزش‌های فشرده حضوری در شرکت مهندسین نفت ایران IPEC شد. شرکت در این دوره‌ها توانايي لازم براي كاركردن با نرم‌افزارهاي تخصصي در زمینه ژئوشیمی را ایجاد می‌کند به طوری‌که متخصصان توسط آنها به تجزیه تحلیل داده‌ها و تعیین مناطق امید بخش می‌پردازند. دوره‌های گروه تخصصی ژئوشیمی شامل دوره‌های تخصصی عملیاتی و آزمایشگاهی و همچنین آموزش نرم‌افزار‌های کاربردی به صورت حضوری و مجازی (ویدئویی) می‌باشد.

ثبت نام دوره

.


دوره‌ی تخصصی ژئوفیزیک

با توجه به اهمیت و گسترش روزافزون ژئوفیزیک به خصوص در صنایع نفت و گاز شرکت مهندسین نفت ایران IPEC اقدام به برگزاری دوره‌هایی جهت تربیت متخصصانی در زمینه ژئو فیزیک کرده است. هدف این دوره‌ها تربیت متخصصانی جهت مطالعه و بررسی ساختار‌های زمین‌شناسی و اندازه‌گيري خصوصيات فيزيكي سنگ‌هاي زيرسطحي براي اكتشافات می‌باشد. با توجه به افزايش سطح علمي مهندسان شاغل، به ويژه در بخش نفت و گاز كشور، از يك سو و همچنين عدم امكان حضوري آنان در مراكز دانشگاهي و علمي به دليل مشغله و مسئوليت كاري از سوي ديگر، منجر به توسعه آموزش مجازی و همچنین آموزش های فشرده حضوری در شرکت مهندسین نفت ایران IPEC شد. شرکت در این دوره‌ها توانايي لازم براي كاركردن با نرم افزارهاي تخصصي در زمینه ژئوفیزیک را ایجاد می‌کند تا متخصصان توسط آنها به بررسی و شناسایی خصوصیات فیزیکی زمین بپردازند. دوره‌های گروه تخصصی ژئوفیزیک شامل دوره‌های تخصصی عملیاتی و آزمایشگاهی و همچنین آموزش نرم‌افزار‌های کاربردی به صورت حضوری و مجازی (ویدئویی) می‌باشد.

ثبت نام دوره

.


دوره‌ی تخصصی پتروفیزیک

جهت توسعه میادین نفتی آگاهی از خصوصیات پتروفیزیکی مخزن می‌تواند کمک قابل توجهی در این زمینه کند. با توجه به اهمیت این موضوع شرکت مهندسین نفت ایران IPEC اقدام به برگزاری دوره‌هایی جهت تربیت متخصصانی در این زمینه کرده است. هدف از این دوره‌ها تربیت متخصصانی جهت تعبیر و تفسیر اطلاعات به دست آمده از نمودارهای چاه پیمای و مطالعات پتروفیزیکی است. با توجه به افزايش سطح علمي مهندسان شاغل، به ويژه در بخش نفت و گاز كشور، از يك سو و همچنين عدم امكان حضوري آنان در مراكز دانشگاهي و علمي به دليل مشغله و مسئوليت كاري از سوي ديگر، منجر به توسعه آموزش مجازی و همچنین آموزش‌های فشرده حضوری در شرکت مهندسین نفت ایران IPEC شد. شرکت در این دوره‌ها توانايي لازم براي كاركردن با نرم‌افزارهاي تخصصي در زمینه پتروفیزیک را ایجاد می‌کند به طوری‌که متخصصان توسط آنها به امکانات لازم جهت بررسی دقیق مراحل تولید یک میدان می پردازند. دوره‌های گروه تخصصی پتروفیزیک شامل دوره‌های تخصصی عملیاتی و آزمایشگاهی و همچنین آموزش نرم‌افزار‌های کاربردی به صورت حضوری و مجازی (ویدئویی) می‌باشد.

ثبت نام دوره

.

پروژه های شرکت

از شروع تا پایان با ما همراه باشید

جهت اطلاع از میزان پیشرفت پروژه های در حال اجرا و یا اتمام یافته بروی لینک های زیر کلیک نمایید

پروژه های انجام شده | پروژه های در حال اجرا

همکاران ما
محبوب‌ترین مطالب
.
  • شماره تماس :   3036745-0912
  • ایمیل ما :  info@IPEC.info
  • ساعت کاری : شنبه ها و چهار شنبه ها 8 صبح الی 21
ارتباط با ما
  • آدرس ما : 
    تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت غربی، خیابان دکتر قریب، کوچه سوسن، ساختمان سوسن پلاک 2 واحد 4کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهندسین نفت ایران می باشد © 2015