پایپینگ

برگزاری دوره های آموزشی برای مهندسین شیمی و نفت | اعطای گواهینامه بین الملل از کشور انگلستان و سوئد | جهت ثبت نام برای هر دوره آموزشی بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید   

برگزاری دروه اصول مبانی پایپینگ

محتوای این دوره شامل: اصول و مبانی طراحی پایپینگ - آشنایی با استانداردها و کدهای طراحی در پایپینگ - آشنایی با مدارک Vendor Data Sheet- آموزش روشهای طراحی Pipe Rack و ملزومات مربوطه - آشنایی با مدارک PMS و اهمیت تهیه‌ی این مدرک - مقدمات اجرایی و اصول اجرا در پایپینگ - اصول جوشکاری و بازرسی جوش در پایپینگ، می‌باشد.

ثبت نام دوره

.


آموزش نرم افزار PDMS

نرم افزار PDMS در زمره کارآمدترین و با قابلیترین نرم افزارهای مدلسازی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در دنیا قرار گرفته است. توانایی بالای این نرم افزار در مدل کردن تجهیزات سبب انتخاب آن به عنوان نرم افزار اول دنیا در این صنعت گردیده و کاربر بدون نیاز به نرم افزار دیگر، قادر به طراحی و مدلسازی یک Plant می‌باشد .از جمله نکات مثبت این نرم افزار می‌توان به همخوانی ، ارسال و دریافت فایلها جهت هماهنگی با نرم افزارهای متداول و رایج علم مهندسی اشاره کرد. چنانکه قابلیت همخوانی فایلهای مدلسازی شده در Microstation را داراست و با زبان Visual basic می توان برای این نرم افزار برنامه نویسی کرد. این نرم افزار قابلیت خروجی انواع گزارش‌ها با فرمت Excel ، Word و انتقال نقشه‌های خروجی با فرمت PLT ، DXF و DWG به اتوکد را دارد. جهت اطلاع از سر فصل های ارائه شده در دوره ی آموزشی این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.


آموزش نرم افزار CAESAR

امروزه می‌توان به جرات نرم افزار Caesar II را یکی از محبوترین نرم افزار‌های تحلیل تنش در سیستم های پایپینگ دانست.این نرم افزار محصول شرکت COADE می‌باشد. نرم افزار Caesar II قادر به تحلیل تنش سیستم های لوله کشی است و قادر است نتایج را با توجه به استانداردی که کاربر انتخاب می‌نماید بسنجد. محیط مدلسازی این نرم افزار از نسخه 4.5 به بعد تغییرات قابل ملاحظه‌ای کرده است که کاربر را قادر به مدلسازی سریع و آسان سیستم پایپینگ می‌نماید.جهت اطلاع از سر فصل های ارائه شده در دوره ی آموزشی این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.


آموزش نرم افزار AUTOCAD

این نرم افزار برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. و به کاربران امکان استفاده از محیط‌های دو و سه بعدی می دهد.جهت اطلاع از سر فصل های ارائه شده در دوره ی آموزشی این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.


مشاوره و تدریس خصوصی

هر کدام از این دوره‌های آموزشی بنابر درخواست کاربر به صورت خصوصی برگزار می‌شود. جهت درخواست و پیگیری بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دوره

.

پروژه های شرکت

از شروع تا پایان با ما همراه باشید

جهت اطلاع از میزان پیشرفت پروژه های در حال اجرا و یا اتمام یافته بروی لینک های زیر کلیک نمایید

پروژه های انجام شده | پروژه های در حال اجرا

همکاران ما
محبوب‌ترین مطالب
.
  • شماره تماس :   3036745-0912
  • ایمیل ما :  info@IPEC.info
  • ساعت کاری : شنبه ها و چهار شنبه ها 8 صبح الی 21
ارتباط با ما
  • آدرس ما : 
    تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت غربی، خیابان دکتر قریب، کوچه سوسن، ساختمان سوسن پلاک 2 واحد 4کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهندسین نفت ایران می باشد © 2015